Sprawdzanie auta przed kupnem Rzeszów - opinie

Mieszkam w Gdańsku, a interesujący mnie pojazd był w Rzeszowie. Opinie kolegów zachęciły mnie do zlecenia oględzin w Autotesto i była to świetna decyzja, bo dowiedziałem się wszystkiego o aucie bez wychodzenia z domu!
Kuba
Miesiąc temu zleciłem sprawdzenie auta przed kupnem w Rzeszowie. Opinie internautów skłoniły mnie do skorzystania z oferty Autotesto - i bardzo dobrze :) Dostałem dokładny raport, dzięki któremu mogłem wynegocjować niższą cenę.
Dominik
Nie jestem znawcą samochodów, dlatego zleciłem sprawdzenie auta przed kupnem fachowcom i był to strzał w dziesiątkę, bo okazało się, że kupiłbym pojazd wymagający wielu kosztownych napraw, serdecznie polecam.
Karol
Już drugi raz skorzystałam z oferty Autotesto i ponownie jestem bardzo zadowolona. Fachowcy szybko pojawili się w wymaganym miejscu i stworzyli dla mnie rzetelny raport, dzieki któremu zaoszczędziłam kilkaset złotych :)
Renata
Chciałam kupić auto w okolicach Rzeszowa, dlatego zleciłam oględziny fachowcom z Autotesto - opinie znajomych mnie zachęciły. Zdziwiłam się, że raport okazał się tak szczegółowy! Jestem bardzo zadowolona, bo uchroniłam się przed kupnem wadliwego auta!
Anita
Poznaj więcej opinii
Kontakt
Adres
ul. Szczęśliwa 33 lokal 10.B.14 53-445 Wrocław
Napisz do nas!